AA
Kontrast

Loppemarked i Sønderho | Fanø

Hver søndag fra den 28. juni til 30. august er der marked i Sønderho. Markedet finder sted kl. 10.30 - 15.00 ved Sønderho Gl. Skole, Kåvervej 27, Sønderho.

Loppemarked i Sønderho | Fanø

Ort

Auf dem Platz vor der Alten Schule unterhalb des Kåver. Bitte auf dem Parkplatz gegenüber der Sønderho Kirche parken und das Stückchen hinterlaufen!

Termine

Sun, 28.06.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 05.07.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 12.07.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 19.07.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 26.07.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 02.08.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 09.08.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 16.08.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 23.08.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 30.08.2020, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.

Weitere Informaionen findest du unter /dk/fanoe-entdecken/shopping/flohmarkt-soenderho.php

Del opslag på 

Meddelelse om databeskyttelse

Dette websted bruger eksterne komponenter, som kan bruges til at indsamle data om din adfærd. Oplysninger om databeskyttelse

Nødvendige cookies er altid indlæst