Marked i Sønderho | Fanø

Hver søndag fra den 30. juni til 25. august er der marked i Sønderho. Markedet finder sted kl. 10.30 - 15.00 ved Sønderho Gl. Skole, Kåvervej 27, Sønderho.

Marked i Sønderho | Fanø

Sted

Sønderho

Auf dem Platz vor der Alten Schule unterhalb des Kåver. Bitte auf dem Parkplatz gegenüber der Sønderho Kirche parken und das Stückchen hinterlaufen!

Perioder

Sun, 29.07.2018, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 23.06.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 30.06.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 07.07.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 14.07.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 21.07.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 28.07.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 04.08.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 11.08.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 18.08.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.
Sun, 25.08.2019, 10:30 Kl. - 15:00 Kl.

Weitere Informaionen findest du unter /dk/fanoe-entdecken/shopping/flohmarkt-soenderho.php

Del opslag på 

Denne hjemmeside anvender cookies. Vi anvender cookies for at sikre dig den bedste personlige oplevelse på vores hjemmeside. Ved brug af hjemmesiden accepterer du vores anvendelse af cookies. Persondatapolitik